Adwokat - Kancelaria Radcy Prawnego COGNITOR

Poznaj nas bliżej!

O kancelarii

Kancelaria Cognitor rozpoczęła działalność w 1996 roku w Rudzie Śląskiej. Została stworzona przez adwokata z Zabrza – Andrzeja Chołdernego. Zawód radcy prawnego wykonuje on od 1987 roku.

Oferta

Kancelaria specjalizuje się w obsłudze osób prawnych, osób fizycznych, przedsiębiorstw w zakresie spraw cywilnych, prawa handlowego, prawa administracyjnego i działalności gospodarczej, prawa pracy, prawa karnego w sprawach o wykroczenia oraz w zakresie reprezentacji pokrzywdzonych. Adwokat świadczy usługi na terenie Rudy Śląskiej, Zabrza i Bytomia, niemniej fachowej porady prawnej mogą zasięgnąć także klienci z całej Polski.

Sprawdź także: Adwokat Zabrze: radca prawny, prawnik | Kancelaria Cognitor

Klienci

Kancelaria Cognitor to rozbudowana koncepcja usług prawniczych. Zarządza nią doświadczony zabrzański adwokat, który oferuje skuteczną pomoc w rozwiązywaniu wszelkich problemów prawnych. Przez ponad szesnaście lat funkcjonowania kancelaria obsługiwała kompleksowo 18 firm o różnym profilu działalności, zarówno z Zabrza, jak i całego kraju. Jej klientami były podmioty administracji państwowej oraz osoby prowadzące działalność gospodarczą, a także większe przedsiębiorstwa.Obecnie Kancelaria Cognitor adwokata Andrzeja Chołderny prowadzi działalność w Zabrzu przy ulicy Pułaskiego 17.

Dane kontaktowe

ul. Pułaskiego 17
41-800 Zabrze
tel. kom. 608 827 833
tel. kom. 605 938 543